.
28 Yılın Tecrübesi ve Kalitesi..

Aypen Nedir? Kimdir?

1993 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan AYPEN İNŞAAT sektöründe uzun yıllardır başarılı çalışmalara imza atmış olmanın gururunu taşımaktadır. Sektördeki bilgi birikimi ve deneyimlerini müşteri memnuniyeti ilkesiyle bütünleştiren kuruluş iyi hizmet , kusursuz işçilik ve kaliteli ürün anlayışını her zaman korumuş ,müşterilerine uzun soluklu ve istikrarlı hizmet vermeyi hedeflemiştir. Aile şirketi olmanın verdiği dinamikliği profesyonel yönetim kadrosu ve anlayışı ile birleştiren firma geçmişten gelen birikim ve deneyimini geleceğe taşıma misyonu ile uzun yıllar ülkemize yurt içinde ve dışında hizmet sunma arzusu ve gayretiyle çalışmalarına devam edecektir.
image
image
image

Google Yorumlarımız

Evimin eskiyen pencerelerini değiştirmek için yaptığım araştırma sonucu Aypen İnşaat’ta karar kıldım. Pimapen kalitesi ve firma kalitesinin birleşmesi sonucu hızlı, düzgün ve temiz çalışan bir ekip ile aldığım hizmet ve üründen çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

– Ahmet Cihan

Taşınacağım evime cam balkon kapı ve kedi teli sipariş ettim. Yetişmeyecek stresi yaşarken beni hiç üzmeden herşeyi zamanında özenle yaptılar. Ayrıca taşındıktan sonra gelip tekrar ayarlarını kontrol ettiler. İlginize emeğinize sağlık Aypen inşaat

– Melike Doğa YILMAZ

Son derece profesyonel bir firma iyi bir ekibe sahip. Pencere teklifi almak için girmiştim mağazaya kendileri son derece ilgililer ve ödeme noktasında oldukça kolaylıklar sağladılar. Siparişim için hem ölçü alacaklar gün hem montaj günü dedikleri saatlerde gelip sorunsuz bir şekilde ürünü teslim edip montajı tamamladılar. Gerek işçilik olsun gerek ilgi ve alakaları olsun gerçekten kusursuzlar . Firma yetkililerine ve ustalara buradan tekrar teşekkür ediyorum.

– EMRE CAN AYKAÇ

Evde tadilat gözümüzü korkutur herzaman ama aypen inşaatla tanıştık bu sorun olmaktan çıktı.ilk olarak kazan bahçe evimizi cam balkonla kapattılar harika bir yaşam alanına kavuştuk.Yenimahalledeki evimizde kapı pencere değiştirdik cam balkon yaptırdık şu an.Süper iş yaptılar. Sürekli iletişim,yakın ilgi, güleryüzlü hizmet,zamanında teslimat.Bize sunduğunuz bu konfor için çok teşekkürler aypen inşaat.

– Nejla Ciftci

Referans üzerine villamın tüm pencere ve kapı işlerini Duysal Bey’e emanet ettim; konuya hakimiyeti, dürüstlüğü ve kibarlığıyla aklımda hiç soru işareti kalmaksızın taleplerimi çözüme kavuşturdu. Duysal Bey ile tanışmadan önce görüştüğüm firma ve bayiler gerçek birer hayal kırıklığıydı.

– Koray Aykut

Evimizin sürgülü penceresini ve cam balkonunu yaptılar. Hem verdikleri gün içerisinde sorunsuz montajıyla hem koşullarıyla hem de çalışanların güler yüzüyle çok memnun kaldık. İşiniz düşerse kesinlikle buraya uğramanızı öneririm.

– Pinar Daldikler

Ustaları çok temiz çalışıyor. Dükkandaki personel de çok ilgiliydi. Pimapen kalitesini tavsiye ederim.

– Burak Ertuğrul

Evde işçilere iş yaptırmanın güçlüğünü, problemlerini, pis çalışmalarını bilen ve hiçbir zaman söyledikleri saatte gelmemelerinden ağzı yanmış illallah etmiş birisi olarak, bir arkadaşımın tavsiyesi ile ilk evimin pimapenlerini yaptırdığım Aypen Pimapen çalışanlarına hayran kalmıştık. Saat 9 da kapının zili çaldığında karşımızda Aypen çalışanlarını görmüş olmaktan şaşırmış, akabinde de tertemiz bir iş yapıp gitmelerinden çok memmun kalmıştık. Daha sonra kardeşimin evini pimapen yaptırdık o zamanda aynı hassasiyetle söyledikleri tarihte ve saatte geldiler, alanında uzman ustaları ile kusursuz hatasız işi yapıp gittiler. Yıllar sonra evimizi değiştirince yine pencereleri, terası pimapen yaptırmak ve balkonu kapattırmak istediğimizde tereddütsüz Aypen Pimapen’i aradığımda tanımaktan mutluluk duyduğumuz Duysal Bey ve değişmez ekibi ölçü alımına başlamışlardı bile…Yorumları görünce kendilerine ettiğimiz teşekkürü bir kez de buradan yazmayı kendime bir görev bildim. Evlerimizin tadilatları sırasında yaptıkları pimapenler nedeniyle bizi hiç üzmeyen, tertemiz ve kusursuz iş yapan, güler yüzlü, kibar ve deneyimli ustalara ve Aypen’e çok çok teşekkür ederiz. Pimapen işiniz varsa hiç ama hiç tereddüt etmeden anlaşınız…

–  Nihat DOKER

doğru planlama, temiz iş ve ödeme kolaylığı..

– ziya ziya

Verilen tarih ve saatte işin başında olan, taahhüt ettiği hizmeti eksiksiz gerçekleştiren (ki günümüzde bunu bulabilirseniz şok oluyorsunuz), güler yüzlü ve yardıma hazır dürüst insanlarla karşılaştığınız işletme.. Yardımlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum.

– sule rg

Öncelikle kendilerine referansım olmadan İnternet aracılığıyla ulaştım. Çok memnun kaldım. Ustaları temiz çalışıyorlar ve en önemlisi anlaştığımız saat ve günde hazır oldular bütün ekip işlerinde harikalar 👍
Her konuda kolaylık sağladığınz için teşekkür ederiz 👏

– Gül Yurdusen

Evimin camlarını pimapen taktırmak istedim. İnternetten tesadüfi bulduğum AYPEN İnşaat firmasını aradım. o an telefonda ölçülerime teklif verildi ve hemen eve geldiler ölçüleri teyit edip anlaşma imzaladık. Söyledikleri günde pimapenlerim geldi. Gelmeden önce aranıp bilgi verildi. Takma ekibi işini çok güzel , temiz,titiz ve dakik bir şekilde yaptı. Ahmet beye ve Faruk beye çok teşekkür ederim. çok çok güzel oldu çok teşekkür ederim.

– Hikmet Kelekci

Güler yüzlü, ilgili ve uzman personelleriyle ihtiyacınızı tam olarak belirleyip kafanızda herhangi bir soru işaretine meydan vermeden sizi yönlendiriyorlar.
Montaj sırasında, nerdeyse tüm evin zeminine bez seriyorlar; montaj bittiği zaman evinizi ter temiz bırakıyorlar. Dikkatli ve çok titiz işçilikleri var.
Tüm Aypen İnşaat ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

– Emrah Mehmet

Evimizin balkonunun camlarını değiştirmek istiyordum. İnstagram sayfasından Aypen İnşaatın tanıtımını gördüm ve yorumları inceledim. Çok sayıda memnuniyet gördüm. Arayarak çağırdım ve firma yetkilisi Duysal Bey ile görüştüm. Kendisi bizzat gelerek ölçüleri alıp çizim yaptı. Taahhüt ettikleri zaman getirerek vaktinde taktılar. Tertemiz bir işçilik çıkardılar. Sonuçtan çok memnun kaldık. Duysal Bey başta olmak üzere montaj ekibine ne kadar teşekkür etsek az. Şiddetle tavsiye ederiz.

– Esen Eser

Bu firmaya gerçekten güvenin. Duysal Bey firma sahibi olarak, çalışanları ise çok temiz ve titiz çalışarak bizleri çok memnun etti. Kısa zamanda işi bitirdiler. Ellerine sağlık. Teşekkür ediyoruz.

Canan Abla

Aypen insaata, 2014 yılında evimin tüm pencerelerini, mutfak ve salon balkon kapılarını pimapen marka pvc yaptırdım. 6 yıldır hiç bir sorun yaşamadım. Yaşasam da derhal sorunu çözmek icin koşup geleceklerinden eminim. Herkese gözü kapalı tavsiye edeceğim bir Firma ve öyle de yapıyorum. Firma sahibi Aydin bey ve oğlu Duysal bey ile montaj ekibi Ahmet, Bekir ve Faruk ustalara da müteşekkirim. Bu zamanda o kadar zor ki sağlam firmayla iş yapmak. Bu yönden Aypen insaate güvenim tam. islerinde başarı diliyorum.

– Selçuk Baykal

Firma sahibi Duysal Bey ve ekibi her konuda çok duyarlı ve profesyonel. 2017 yılından beri kendi evim, akrabalarımın ve arkadaşlarımın evleri olmak üzere 4 tane evin doğrama işlerini yapan AYPEN PVC’ye emekleri, işçilik ve malzeme kaliteleri, temiz çalışmaları için çok teşekkür ederim.

– Ahmet Bakır Şahin

2011 yılından bu yana eş, dost, akraba derken 5. evimizin de Pimapen ihtiyacını Aypen İnşaat’a ilettik. Hiç değişmeyen kaliteleri, yaptıkları işin kırığı döküğü nesi varsa tertemiz toparlayıp ardında sanki hiç tadilat tamirat yapılmamış hissi bırakan, güleryüzlü, samimi, emektar ustaları için Duysal Bey ve ekibine ne kadar teşekkür etsek az. Anahtarınızı onlara verip evden çıkın, geri döndüğünüzde mutlaka bir keyif kahvesi içmek isteyeceksiniz. İçinizden camlarınızı, kapılarınızı kucaklamak geliyor. 🙂

-Gül Akın

Firma yetkilisi Duysal Bey’e merhabalar, istikrar ve dürüstlüğünüze öncelikle minnettarlığımı iletmek istiyorum, çiziminiz ile çıkarmış olduğunuz balkon projenizi hayranlıkla kullanıyorum, balkonumun bana sağladığı işlevsellik için Aypen İnşaata ve emeği geçen elemanlarına teşekkür ediyorum, bu iş potansiyelinizin uzun yıllar başarı ile devam etmesini diliyorum, bu mesajı size yeğenimin hesabından gönderiyorum, Melahat Bayram, esen kalın

– Sena Snmez

Dürüst, Güvenilir, yaptığı işi sahiplenen,Ankara’da 1 numaralı firma.
Camlarım yapılırken işçiliği seyretmekten çok keyif almıştım.İnanılmaz hızlı,temiz ve profesyonel çalışmışlardı.

– Naz iplikçioğlu

20 sene önce yenimahalle aypen’e iki balkonumuzu kapattırmıştık. 20 sene sonra 4+1 evimizin kapı pencerelerini gene aypene yaptırdık. aklımıza başka bir yere fiyat sormak bile gelmedi. Duysal Bey 20 sene önce nasıl beyefendi, nasıl bilgili ve kibarsa aynı şekilde gene bizi karşıladı. ustalarımız anahtarları bırakalım evden gidelim diyebileceğiniz kadar güvenilir,temiz,beyefendi ve işlerinin ehli insanlar. kapıdan girdiginizde sizi güler yüzüyle karşılayan tatlı kızımız zaten nasıl insanlarla çalışacağınızın ilk sinyalini size veriyor. çevremdeki herkese yenimahalle aypen’i gözü kapalı tavsiye ediyorum. aklınızda hiç şüphe kalmadan gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

– melda özdemir

Başta verdikleri hizmetin kalitesinden dolayı Duysal beye çok teşekkür etmek istiyorum. Zamanında teslim ve mükemmel işçiliklerinden çok memnun kaldık ELLERİNİZE SAĞLIK AYPEN

– Murat Doğan

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aypen İnşaat ile evimizin kapı ve pencerelerini yeniledik. Hem Duysal Bey’in ilgisi hem de ustaları Ahmet Bey ve Faruk Bey’in işçiliği Türkiye sınırları içerisinde nadir görülen bir durum diye düşünüyorum. Son derece profesyonel bir ekiple karşılaştığım için mutlu oldum. Kendilerini tebrik ediyorum. Evini yenilemek isteyen kişilere Aypen İnşaatı öneriyorum.

-Kamil Akgül

Yetkilisi olduğum İç Mimari Tasarım ve Uygulama firması olan Design Contract ile 2007 yılı itibari ile çözüm ortağımız olarak beraber çalıştığımız Aypen İnşaat , konusuna hakim düzenli teknik personelleri , titiz ve samimi Yönetici kadrosu ile tüm projelerimizde hatasız , zamanında ve mükemmel müşteri memnuniyeti sağlayarak iş teslimini yapmıştır.
Başta Aydın Bey ve Duysal Bey olmak üzere tüm ekip ve çalışanlara teşekkürler

– kadir ergür

Ben inşaat mühendisiyim.
2016 yılında, Ankara 100. Yıl mahallesindeki evimizin bütün pencerelerini değiştirmek için çeşitli teklifler alırken Aypen İnşaat firmasından da teklif aldım.
Ölçüm ve teklif işlemleriyle bizzat firma sahibi ilgilendi.
Tercihimizi Aypen İnşaattan yana kullandık.
Pimapen markasına duyduğum güveni işçilik, ilgi ve alakalarıyla tazelediler.
Teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

– Veyis Baran Koçulu

Evim, benim için huzurlu bir yer olması nedeniyle; pencerelerimi yenilerken düşündüm. Öyle bir merkez olmalı ki işinde yetkinlik kazanmış aynı zamanda etkin ve vizyoner bir o kadar insanın yüreğine dokunan, görselliğe, estetiğe önem veren, ödemede kolaylık sağlayan… Pencerelerime her bakışımda işte kalite bu diyorum. Uluslararası Profesyonel Koç

– gultekin dogan

Evimin camlarina pimapen yaptirmak icin ankarada uzun sure arastirma yaptim farkli firmalar ve ustalar ile detayli gorustum. En sonunda optimum oldugunu dusundugum icin aypen insaat ile calismaya karar verdim. Verdigim kararin nekadar dogru oldugunu da suan net olarak gorebiliorum. Duysal Bey ve ekibi cok ilgili, guvenilir ve isinin arkasinda duruyorlar. montaj esnasinda basindan sonuna kadar ustalarla beraberdim. Bu iste ustalik en onemli nokta. Ahmet ustanin ve Faruk ustanin iscilikleri oldukca iyi ve cok dikkatliler. Ortaya cikan sonuctan cok memnun kaldim. Herkese tavsiye ederim.

– İbrahim Gorgec

Son derece profesyonel bir ekip. Duysal bey insaat mühendisi, sizi cok iyi anliyor ve sizi cok iyi yönlendiriyor. Sorulariniza net cevap aliyorsunuz, alternatif cözümler üretebiliyorlar. Ödeme kolayligi sagliyorlar. Teslimat konusunda dakikler, tam söyledikleri gün ve saatte teslim ediyorlar. Malzeme zaten iyi, bu herkesce bilinen birsey ama ustalari da cok iyi ve basarili. Cok temiz iş yapiyorlar. Evimizin tüm pencerelerini ve balkon kapisini yaptirdik. Cok memnunuz, herkese tavsiye ederim.

– Aylin

Aypen inşaat ekibini 2007 den bu yana tanıyorum. Tereddütsüz bir sekilde kendi evimin cam ve pencerelerini degistirdim. Memnun kalmama gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Duysal bey başta olmak üzere montaj ekibi ile çok titiz ve temiz calisiyorlar. Işlerini hakkı ile yapan bir ekip var karşınızda onlara güvenin. Emeğinize sağlık.

– Mustafa Tekin

Çok kaliteli ürünler ve üst düzey hizmet aldık. Sahibi Duysal Bey inşaat mühendisi, her konuda akıllı çözümlerle yardımcı oldu. Fiyatlar oldukça makul. Geniş bir ürün yelpazesi var. Ustaları da işinin ehli, temiz çalışıyorlar. Söz verdikleri zamanlamaya uydular. Kuvvetle tavsiye ederiz.

– Ekrem Kalkan

Evimin camları yaptırdım. Ellerine ve emeklerine sağlık. Çalışanlar olsun Duysal bey olsun güleryüzlü davranışı gerçekten çok iyiydi. kalite ve kalite hizmet için kendilerine teşekkür ediyorum.

– Gökhan KÖMÜ

Gerek işçiliği, gerek kalitesi, güleryüzlü, hızlı,profesyonel yaklaşımı ile mükemmel sonuç için güvenilir, doğru adres 😊

– pinar balak

Biraz pahalı da olsa çok güzel ürünleri var. Ayrıca ürünün arkasında duruyorlar.

–  Hıdır Volkan Sönmez

AYPEN İNŞAAT BELGELERİ

risktespiti
isyeribelgesi

AYPEN İNŞAAT SERTİFİKALAR

AYPEN İNŞAAT İŞ ORTAKLARIMIZ

×

Hoş geldiniz!

Aşağıda bulunan şirket yetkililerimiz ile görüşme yapın.

× Whatsapp İletişim